parkimparfum
  • Slide One
  • Slide Two
  • Slide Three
  • Slide Four
TARİHÇE
 
Parkim Parfüm, 1979 yılında İstanbul’da makina ve endüstri yüksek mühendisi olan Sayın Turan Sarıcı tarafından kurulmuştur.
 
Türkiye’deki ilk esans üreticilerinden biri olan Parkim Parfüm, iş hayatına Bursa’da esans imalatı ve ithalatıyla başlamıştır. Parkim, 2013 yılı itibariyle ithalatı tamamiyle sonlandırıp GEBKİM-Gebze Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 10.000m2’lik modern, son teknoloji, full otomatik sistemli üretim tesislerinde imalata odaklanmıştır.
 
Parkim Parfüm 1979’ dan günümüze bağımsız, ilk günündeki gibi dinamik, girişimci ve yaratıcı vizyonuyla güçlü bir aile ortaklığının temelinde ancak uluslararası, hırslı ve rekabetçi bir motivasyonu temel almıştır.
 
İstanbul iş hayatının merkezinde- Levent’te ana merkezini konumlandıran Parkim Parfüm, yüksek kalitede uzun performanslı esansları, hızlı ve sürekli bir servisle müşterilerine 30 yıllık tecrübe ve birikimle sunmaktadır.  Yaratıcı ve dinamik laboratuvar ekibi ve profesyonel satış kadrosu ile günümüz teknolojik yeniliklerini ve pazarlama trendlerini yakından takip etmektedir. Bununla beraber, Parkim Parfüm hem müşterilerine hem iş arkadaşlarına sürekli eğitim olanakları sunmayı esas olarak algılar ve gerektiğinde saha içi eğitim ve atölyelerle sürdürebilirlik ve güncelliği sağlar.
 
Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru esansı en hızlı şekilde geliştirerek gerçek bir iş ortağı zihniyeti ile çalışmayı misyon edinmiş olan firmamız İzmir, Adana ve Gaziantep ofisleri ile ülkemizin dört bir yanındaki müşterilerine servis sağlamaktadır. Parkim Parfüm, ulusal sınırların da ötesinde, jeopolitik konumu sayesinde Orta Doğu ve Körfez ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyada kendini ortaya koyar.